Zespół muzyczny Power Music

Data dodania: 30 czerwiec 2016Ogłoszenie: 2482
Zespół muzyczny Power Music
  • Zespół muzyczny Power Music - zdjęcia

Poznać nas i dowiedzieć się więcej o prowadzeniu wesel, zabawie i wszystkim co chcesz wiedzieć i zapytać możesz dzwoniąc do nasz na nr 506-203-153 w tej chwili, w której najbardziej Ci to odpowiada. Dzwoń śmiało, to jedyna droga abyśmy wspólnie przeżyli jedną z najwspanialszych nocy, wspólnie z innymi gośćmi TWOJEGO WSPANIAŁEGO WIECZORU.

Zanim to się stanie przeczytaj jeszcze do końca zamieszczone poniżej informacje i przekonaj się, że chcesz zobaczyć nas w akcji i doświadczyć uczucia wszechogarniającego cię zadowolenia z zaistniałej okoliczności. Przekonaj się!

Możemy Tobie Teraz dać Gwarancję Twojego Absolutnego Zadowolenia z naszej usługi i ceny.


Tu trochę suchych faktów, które warto przeczytać by poznać nasz gust i utwierdzić się w przekonaniu, że chcecie zawrzeć z nami współpracę.

Zespół muzyczny POWER MUSIC w składzie 2-3 osobowym świadczy usługę oprawy muzycznej w zakresie imprez okolicznościowych takich jak WESELA, IMPREZY FIRMOWE oraz IMPREZY RODZINNE, BANKIETY, BALE SYLWESTROWE I STUDNIÓWKI i wiele, wiele innych!

Gramy wiele hitów: od LAT 60 - TYCH po NAJNOWSZE HITY z list przebojów tj. DISCO, ROCK AND ROLL, POP, TANGA, WALCE I POLKI. jak i mniej znanych przebojów, w tym wiele nieszablonowych WIĄZANEK, MARSZY, DUŻO MUZYKI TANECZNEJ, ROCKOWEJ, a także COŚ NASTROJOWEGO dla par i skocznego do wspólnej zabawy wszystkich.

Gwarantujemy różnorodność dzięki WOKALOWI MĘSKIEMU I WOKALOWI DAMSKIEMU oraz grze na INSTRUMENCIE KLAWISZOWYM, GITARZE ELEKTRYCZNEJ, a na życzenie również na , AKORDEONIE oraz FLECIE POPRZECZNYM.
Nie stronimy od "Jesteś szalona", "Daj mi tę noc" i "Ona tańczy dla mnie", „Ruda tańczy jak szalona” ale dodajemy do tego nieśmiertelne "Kawiarenki", „Mój piękny Panie”, piękne polskie ballady ("Wielka miłość", "Kocha się raz") oraz muzykę rockową ("I want to break free", "Do kołyski") i polskie ("Małgośka", "Hasta maniana",) oraz zagraniczne ("Stand by me", "Sway", "Shalala" „Cheri, cheri lady”) hity. Bardzo chętnie, na życzenie gramy i prowadzimy również biesiadę.

W naszym muzycznym arsenale mamy KILKASET UTWORÓW. Zapewniamy prowadzenie, krótkie przerwy, a dokładny repertuar dobieramy do stale bawiących się gości.

Kiedy planujesz wesele proponujemy tradycyjne marsze weselne na klawiszach, które towarzyszą Parze Młodej podczas domowych przygotowań do ceremonii i wyjścia z domu.

Ceremonii kościelnej nadamy magii poprzez wzruszający śpiew, a na życzenie również grę na flecie poprzecznym.
Podczas trwania uroczystości weselnej bawimy ludzi przy stołach piosenkami BIESIADNYMI. W naszym zanadrzu jest wiele rozmaitych i niespotykanych KONKURSÓW, ZARÓWNO DLA DOROSŁYCH JAK I DLA DZIECI.

Posiadamy wysokiej klasy SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWY i MUZYCZNY jak również OŚWIETLENIE i WYTWORNICĘ BANIEK MYDLANYCH, które pozwolą na stworzenie miłej i niezapomnianej atmosfery.

Czy czujesz ten nastrój i klimat narastającego zainteresowania co się wydarzy?

Zawsze dajemy z siebie 110 %, ponieważ kochamy to co robimy.Gdzie nas zobaczysz?
http://www.youtube.com/watch?v=Xc-mqisIR7U
http://www.youtube.com/watch?v=K2TKJ4mIAC8
http://www.youtube.com/watch?v=rr3qz1H4zuY
http://www.youtube.com/watch?v=IhkC1Jw3iY8

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-Power-Music-358365467658168/?ref=aymt_homepage_panel

https://www.planujemywesele.pl/15089-zespol-weselny-power-music-506203153

www.powermusic.muzzo.plkontakt tel.Wojciech-506203153
tel.Justyna- 502431065
wojtek811@vp.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 506... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 4 )

Cena za darmo
Kategoria: Ślub - wesele
Typ oferty: Zespoły weselne - DJ
Lokalizacja: Grudziądz
Wyświetleń: 1171

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Grudziądzlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.