Masażysta/Masażystka

Data dodania: 21 wrzesień 2016Ogłoszenie: 2957
  • Masażysta/Masażystka - zdjęcia

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o. o. - Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Gniew

Wymagania :

Wykształcenie wyższe o kierunkowe,

Minimum roczne doświadczenie w zawodzie masażystki,

Biegła znajomość języka angielskiego,

Dyspozycyjność również w weekendy,

Komunikatywność,

Pasja do wykonywanej pracy.

Obowiązki :

Wykonywanie masażu klasycznego,

Zapewnianie najwyższej jakości usług,

Dbanie o komfort gości.

Oferujemy:

Bezpłatny, indywidualny trening z zakresu technik masażu,

Umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę,

Przyjazną atmosferę pracy.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. MG/09/16. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, po

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Nr ref: MG/09/16

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 58 ... Pokaż