Kierowca C+E – trasy Niemcy, Szwecja – 5700 zł netto

Data dodania: 26 sierpień 2016Ogłoszenie: 2811
  •  Kierowca C+E – trasy Niemcy, Szwecja – 5700 zł netto - zdjęcia

KIEROWCA KAT. C + E
Miejsce pracy: Niemcy, Szwecja

Zadania:

• prowadzenie pojazdu, wyładowywanie i załadowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem
• praca na trasach Niemcy, Szwecja
Wymagania:

• doświadczenie w pracy Kierowcy międzynarodowego
• prawo jazdy kat. C+E
• Karta Kierowcy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system pracy min. 3/1
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• wynagrodzenie 1400 zł netto + 50 euro netto dniówki (miesięcznie ok. 5700 zł netto)
• praca stała, ok. 21 dni pracy w miesiącu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji:http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/KIEROWCA_KAT._C_E_Niemcy__Szwecja/4935-2975-25-970-1704.html

lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122